ДАЛИ СЕ СЕЌАВАТЕ НА РУБИ? Македонија ја обожаваше – немала ниту една операција, а вака ИЗГЛЕДА 18. години по серијата!

Вака денес изгледа актерката која го толкуваше ликот на Руби во истоимената серија.
Серијата „Руби“ се емитуваше во 2004. година, кога доживеа неверојатна популарност во Македонија, а актерката Барбара Мори стекна голема слава благодарение на улогата на главниот негативец.

View this post on Instagram

A post shared by Barbara Mori (@delamori)Убавата актерка денес има 44. години, а на 38. за прв пат стана баба. Нејзиниот Инстаграм е преполн со фотографии кои докажуваат дека годините не и можат ништо, а познато е дека досега нема направено ниту една пластична операција.
Барбара си ја осветли косата, а во меѓувреме се посвети на посериозни улоги. Сака да позира во публикации за природа, споделува фотографии од природата со обожавателите, но не го крие приватниот живот. Во филмовите таа сè уште ги добива улогите на фатални убавици каква што беше Руби.

View this post on Instagram

A post shared by Barbara Mori (@delamori)Познатата актерка кариерата ја започнала како модел, а потоа на ТВ Ацтека започна со серија улоги во латиноамерикански серии.
Улогата на познатата Руби е една од нејзините најпознати и оваа улога и ја донесе наградата за најдобра женска улога од магазинот ТВ „Новелас“.

View this post on Instagram

A post shared by Barbara Mori (@delamori)Сепак, како Руби, таа немала толку среќа во љубовта.
Од 2016. до 2017. година, таа билаво брак со актерот Кент Реј Сигман (тој е брат на убавата актерка Стефани Сигман).
Бракот не траел долго, ниту нејзината врска со политичарот Серхи Мајер, со кој го има синот Серхи Мајер Мори (21), кој исто како и неговата мајка на многу млада возраст добил ќерка.
Еве како изгледа Руби денес:

View this post on Instagram

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

View this post on Instagram

A post shared by Barbara Mori (@delamori)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Девојка споделила совети за љубовни состаноци: „Ако ги слушнете овие три работи, бегајте што побргу“

Запознавањето и воспоставувањето романтична врска често не е лесно, а една девојка на Тикток објаснила …