Три хороскопски знаци кои привлекуваат пари како магнет

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Некои хороскопски знаци имаат повеќе среќа со пари од другите.
Во продолжение проверете дали сте меѓу оние на кои парите едноставно им се „лепат“.

Скорпија
Не им е туѓо да се занимаваат со приватен бизнис и за нив важи правилото дека целта ги оправдува средствата. Тие се вредни, сакаат пари и не е тешко да ги заработат. Скорпиите имаат добро развиена интуиција, па кога е работата во прашање, тие си веруваат само себеси.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Докторите шокирани од промените кај научникот, кој минал три месеци во океанот: Се подмладил 10 години!

Пензионираниот лекар на американската морнарица Џозеф Дитури (55) поминал повеќе од три месеци во капсула …