НЕВЕРОЈАТНО – ЈА ЗАПОЗНАВ КОГА ИМАВ 19 А ТАА БЕШЕ БЕБЕ! Љубовта на оваа двојка не престанува да го ШОКИРА светот: Неодамна се венчале и чекаат БЕБЕ!

Богатиот Ричард Томкинсон (48) неодамна сфатил дека пораснал во истото соседство со неговата 29-годишна партнерка Ајви, откако разговарал со мајката на Ајви, Сара Овен (53).
Рич и Ајви од Стафорд се венчале во јули, а во јануари очекуваат бебе.

This image has an empty alt attribute; its file name is ljubov-od-ragjanje-1-724x1024.jpg
– Беше малку чудно кога сфатив дека Ајви ја запознав кога беше бебе, но тогаш немав поим дека вака ќе завршиме. Сега се смееме на тоа. За нас годините се само бројка и не можете да одлучите во кого ќе се заљубите – изјавил Рич, кој работи како геодет.
– Веќе не мешаат мене и тато и на Ајви, но повеќето луѓе можат да видат колку добро се разбираме како пар. Воопшто не ни пречи разликата од 19. години.


This image has an empty alt attribute; its file name is ljubov-od-ragjanje-2.jpg
– Денот на венчавката со Ајви беше најдобриот ден во мојот живот и многу сум возбуден што ќе добијам дете со неа – додал тој.
Додека некои сметаат дека разликата во години им е сè уште преголема, тие не се грижат за тоа. Од првиот момент кога се запознале, меѓу нив се родила љубов.

This image has an empty alt attribute; its file name is ljubov-od-ragjanje-3.jpg
– Беше малку чудно кога сфативме дека Рич ме запознал кога бев бебе. Тој е толку смешен и има најголемо срце. Кога сме заедно, не можеш да кажеш дека е толку постар од мене, само неговата седа брада не издава. Тој ќе биде најдобриот татко – изјавила Ајви.
Парот се запознал во барот каде што работела Ајви. Тие се венчале во јули 2022. година, три години по нивната свршувачка бидејќи венчавката била одложена поради ограничувањата на Ковид, пишува „Daily Star.


This image has an empty alt attribute; its file name is ljubov-od-ragjanje-4.jpg
– Нашето семејство и пријателите гледаат колку сме среќни. На почетокот мислам дека никој не очекуваше тоа да трае, ниту ние, но сега сме среќно венчани и очекуваме дете – изјавил Рич.
– Моите родители отсекогаш го поддржуваа Рич бидејќи гледаат колку ме прави среќна – заклучила Ајви.

Извор: Daily Star


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ – 300 ПРЕЉУБНИЦИ ГИ ОТКРИЛЕ ПОМОЛНИТЕ ТРИКОВИ СИ КОИ ЈА КАМУФЛИРААТ ИЗМАМАТА: ОВИЕ ДВЕ СТРАТЕГИИ НАЈЧЕСТО ГИ КОРИСТАТ! Една е ТЕШКО да се забележи!

Можеби не сте свесни за тоа, но аферите и изневерувањето во врските и браковите се …