Дали сте меѓу нив: 4. знаци на зодијакот на кои есента им носи многу пари

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Затемнувањето на Сонцето во Скорпија на 25 октомври носи силна движечка енергија што ќе ги принуди повеќето знаци на промени. И тоа промени на подобро… Оние кои подразбираат личен раст и развој, а во многу случаи созревање и победнички битки за кои верувавме дека се неосвоиви кули.
Во случајот на овие четири знаци, есента го менува нивниот материјален статус, носејќи изобилство пари и финансиска сатисфакција.

Лав
Долго време сонувавте да имате среќа. Есента ќе биде неверојатно време за вас. Покрај тоа, среќата ќе влијае не само на финансиската сфера. Вашиот пат до успехот не е како патот на другите луѓе. Ќе бидете унапредени преку постапки.
Имате можност и да завршите сериозен проект. Тешко е да се предвиди точно каков ќе биде овој период за вас. Но, ги имате сите шанси за успех.


Стрелец
Покажавте максимална решителност и сега сите ваши постапки ќе почнат да даваат резултати. Радувајте се на тоа што ви се случува. Ќе добиете можност да се збогатите веќе во септември оваа година. Оваа награда ќе биде резултат на големата работа што сте ја вложиле претходно.
Можете да си честитате за постигнувањето на целта. Поставете нови задачи. Среќата не ни помага секогаш. Затоа, обидете се да се потпрете на својата сила повеќе од вообичаено.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Докторите шокирани од промените кај научникот, кој минал три месеци во океанот: Се подмладил 10 години!

Пензионираниот лекар на американската морнарица Џозеф Дитури (55) поминал повеќе од три месеци во капсула …