(ФОТО) Џорџина ги разнежнила обожавателите со нова фотографија од ќеркичката: „Мојата малечка, голем благослов“

Џорџина Родригез ги израдувала своите фанови и објавила нова фотографија од ќерката Бела Есмералда.
– Бела Есмералда. Малечка моја, голем благослов, напишала Џорџина во описот на фотографијата. И’ Роналдо веднаш одговори во коментарите, оставајќи емотикон за срце, а фотографијата набрзо собрала повеќе од милион лајкови.

View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

loading...

На фотографијата малото девојче лежи завиткано во ќебе и спие.
Да потсетиме дека девојчето е родено во април годинава, а нејзиниот брат близнак починал при породување. Семејството тешко ја поднесе оваа трагедија.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЛЕТОТ КОЈ ГИ „РАЗВЕДЕ“ – Анџелина Џоли го обвинила Пит за физички напад: Ја грабнал за главата, па ги нападнал децата…

Еден од најпознатите холивудски парови Анџелина Џоли и Бред Пит повторно се во центарот на …