(ФОТО) Претседателската двојка МАКРОН ужива на одмор: Емануел си игра како дете, а Брижит внимава на него

Ги наполниле батериите за нови животни предизвици
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Брижит уживаат во Bormes-les-Mimosas, официјалната летна резиденција на Бреганкон од 1968. година и, се чини, ништо друго.

View this post on Instagram

A post shared by @e.macron.2022

loading...

Брачниот пар мислел дека по напорната година ќе можат да се сокријат од очите на јавноста и да се одморат, но тоа не било така.


View this post on Instagram

A post shared by @e.macron.2022


Парот уживал во различни активности, а папараците биле упорни и успеале да уловат дел од моментите од заедничкиот одмор.

View this post on Instagram

A post shared by @e.macron.2022

View this post on Instagram

A post shared by Em soutien ♡ (@emsoutien)

Изгледа дека Емануел повеќе ужива во разни активности и сончање, а Брижит повеќе е тип на човек кој сака да ужива и да се одмора.

View this post on Instagram

A post shared by Em soutien ♡ (@emsoutien)

Брижит има фантастична линија, и изгледа многу добро за нејзините години. Таа на плажа носела здолниште во маслинесто-зелена боја и бела кошула, па во лежерното издание делувала опуштено и природно, а притоа се гледа дека е жена со стил.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЛЕТОТ КОЈ ГИ „РАЗВЕДЕ“ – Анџелина Џоли го обвинила Пит за физички напад: Ја грабнал за главата, па ги нападнал децата…

Еден од најпознатите холивудски парови Анџелина Џоли и Бред Пит повторно се во центарот на …