(ФОТО) Како најпровокативниот фустан го носи Емили Рајтаковски, а како поранешната мисица?

Фустанот со отворен грб е хит за топлите летни денови, а воедно изгледа елегантно и сензуално, а може да се носи од утро до вечер.
Затворен напред, заводлив одзади – фустаните со отворен грб некогаш владееле на црвениот тепих, но сега повторно се враќаат на модната сцена како најпровокативното парче ова лето.
Многу познати дами веќе носеа вакви модели, а особено се истакнаа Емили и поранешната мисица Оливија Кулпо. Секој на свој начин и според својот сензибилитет го понеле овој интересен модел.

 

loading...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Olivia Frances Culpo (@oliviaculpo)


 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Клои Кардашијан „се заиграла“ во фотошоп: Пред нејзините облини се искривиле ѕидот и огледалото

На профилот на Клои Кардашијан повторно се појави фотографија со промашување на Фотошоп, што предизвикало …