(ФОТО) Кејти Холмс ја нашла среќата по разводот со Том Круз: Актерката го покажала новото момче

Се чини дека Кејти Холмс нашла нова љубов
По разводот со Том Круз, актерката ретко одлучуваше да се појави во јавноста со својот нов избраник.
Убавата Кејти е фотографирана додека се шета во Њујорк држејќи го за рака своето момче, композиторот Боби Вутен. Актерката (43) изгледа крајно весело, насмевката не ѝ се симнува од лицето, па може да се каже дека е исклучително задоволна од новата врска.
Таа се одлучила за широка карамела комбинезон кој се врзува околу половината. Има широки ногавици, па ова е идеалното решение за топол летен ден во градот. Кејти е голем поддржувач на природниот изглед, па можеме да видиме дека и овој пат нема шминка на лицето.

This image has an empty alt attribute; its file name is kejti-holms-so-deckoto.jpg

loading...

Кејти беше во брак со Том Круз од 2006. година, кога се роди нивната ќерка Сури, која е се попопуларна. Двојката се разведе во 2012. година и оттогаш многу малку зборуваа еден за друг.

Извор и фото: magazin.novosti.rs


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЛЕТОТ КОЈ ГИ „РАЗВЕДЕ“ – Анџелина Џоли го обвинила Пит за физички напад: Ја грабнал за главата, па ги нападнал децата…

Еден од најпознатите холивудски парови Анџелина Џоли и Бред Пит повторно се во центарот на …