(ВИДЕО) „Жешка“ снимка на Елизабет Харли во микро бикини

Актерката која привлекува внимание каде и да се појави, знае на вистински начин да ја рекламира својата модна линија на костими за капење.
Елизабет Харли (57) неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео на кое скока во ситно сино бикини со златни детали и гордо ги покажува своите атрибути.
Очекувано следеа бројни комплименти. „Божица во сино“, „Каков оган“, „Убава“, и напишале.
Актерката во една прилика истакнала дека позира само во бикини за да ги рекламира, а смета дека е „веќе престара за да парадира во бикини на јавна плажа“. Покрај тоа, таа изјавила дека „искрено се надева дека нема да го прави ова кога ќе влезе во седмата деценија“, а во секој случај, повеќето ќе се согласат дека нема причина за тоа – актерката изгледа спектакуларно и нема причина да се крие!

Да потсетиме дека методите што ги користи Елизабет за одржување на телото и духот се многу едноставни. Имено, атрактивната бринета не може да замисли оброци без свежо овошје и зеленчук: „Половина од секој оброк мора да се состои од овошје или зеленчук. На пример, ако имам сендвич за појадок, дефинитивно ќе јадам јаболко, не јадам слатки, ретко пијам алкохолни пијалоци, а потоа во помали количини и одамна немам јадено преработена храна“, објасни таа.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …