(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични раскажувачи само за да се извлечат од непријатна ситуација.
Се разбира, се случува и бегање, па некому ќе му помине. Разбеснет сопруг ја брка љубовницата или обратно, т.е разбеснета жена брка, но сигурно некој извлекува подебел крал бидејќи таквите постапки ретко носат нешто добро.

This image has an empty alt attribute; its file name is nenadejno-video-1-634x1024.jpg

loading...

Па, една таква приказна се случи во Бразил каде гол љубовник бега од лутиот сопруг.
Како што може да се види од видеото, кога одеднаш се појавил на прагот, сопругот (кој очигледно се сомневал во верноста на сопругата веднаш штом влегол во куќата со вклучена камера) имал што да види.


Неговата полугола сопруга, само завиткана во пешкир, се обидувала да се сокрие од камерата, додека од куќата можеле да се видат само нозете на мажот кој излегува. Сопругот го следел прељубникот кој трчал „потполно гол“ низ куќата, притоа објаснувајќи дека тоа е неговиот добар пријател.

This image has an empty alt attribute; its file name is nenadejno-video-2-641x1024.jpg

Потоа повторно се соочил со жената на која, како што дознаваме од видеото, и помогнал кога и било најпотребно. Како што објасни несреќниот сопруг во видеото, таа своевремено од Венецуела дошла во Бразил, практично без ништо.

This image has an empty alt attribute; its file name is nenadejno-video-4-637x1024.jpg

„Се заљубив во тебе, ти дадов дом, храна, облека, накит, автомобил“, рекол додека ја снимал прељубничката која не изгледала премногу потресена од фаќањето на дело.
На крајот од видеото се појавува „голиот“, овој пат само со чаршаф ги покрил интимните делови и мажите почнале да се расправаат, а што потоа… подобро да не знаеме.
Знаеме дека луѓето на интернет беа воодушевени од видеото, лути на жената, но на многумина им беше интересно што разголениот љубовник бега.

This image has an empty alt attribute; its file name is nenadejno-video-3-641x1024.jpg

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …