(ВИДЕО+ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ПРОНАЈДЕН МАЖОТ КОЈ 4. НЕДЕЛИ НЕ КОНТАКТИРАЛ СО СОПРУГАТА: Фатен со ЉУБОВНИЦАТА во директен ТВ пренос, го видела цела ЗЕМЈА!

Случајот со исчезнувањето на Ален Хосу може да се смета за затворен. По четири недели не контактирање со својата партнерка, мајка на нивната ќерка, тој се покажал на малите екрани, на целата држава, во моментот кога камерата го фатила во друштво на неговата љубовница.
Алан во средата ја однел својата нова избраничка на фудбалски натпревар од мексиканската лига меѓу Монтереј и Пуебла, а сите можеле да насетат дека нешто не е во ред кога Алан почнал да го крие лицето пред камерите.


Многу брзо станало јасно зошто, имено, Алехандра Сото се огласила преку Фејсбук и објаснила дека речиси еден месец неуспешно се обидува да стапи во контакт со Ален, пренесува порталот Vanguardia.
Притоа, таа истакнала дека во тој период не му испратил ниту денар на своето дете, па му рекла дека повеќе не мора да се враќа дома, дури ниту да си ги земе работите.
Приказната до овој момент ја пренесоа бројни латиноамерикански портали, но досега никој не успеал да дојде до Алехандра или Ален за да дознае повеќе детали за оваа малку бизарна приказна.


Фото: Принтскрин/Facebook

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

5-ти декември, Светски Ден на волонтерството

Волонтерството претставува основа за социјално и економско трансформирање преку кое се обезбедува трајно влијание заради …