(ФОТО) Потресната исповед на ѕвездата од филмот „Американска пита“: „Бев само тело“ 

Актерката била силувана неколку пати…
Актерката Мена Сувари се прослави со улогите во „Американска пита“ и „Американска убавица“. Во интервјуто кое го дала за „The Guardian“ ја отворила душата и зборувала за минатото кое се уште ја боли.
Неколку пати била силувана. Првпат тоа и се случило кога била само дете. Ја силувал пријателот на нејзиниот татко. После тоа, на 17 години таа влегла во токсична врска. Бидејќи била сè уште мала, нејзиното тогашно момче лесно ја манипулирало и сексуално ја злоставувало.


Нејзиниот тогашен партнер ја принудувал на тројка со жените кои тој би ги избрал. Мена сфатила дека бившиот ја искористил дури години подоцна, кога случајно налетала на една од тие жени.
„Јас ѝ реков: ‘Сакам да знаеш дека никогаш не сакав да направам ништо од тоа’. Беше изненадена. Ми рече:’Тој ми рече дека ти си сакала’. За мене тоа беше откровение, сфатив дека сум била манипулиеана, а немав поим“, раскажала во интервјуто.

View this post on Instagram

A post shared by 𝓜𝓮𝓷𝓪 𝓢𝓾𝓿𝓪𝓻𝓲 (@menasuvari)


За време на нивната врска била многу несреќна и не можела да се носи со ситуацијата во која се нашла. Дури и се случило да мора да побара лекарска помош по грубата врска со партнерот.
„Не бев сакана. Бев само тело, алатка за него да ги исполни своите потреби. Никогаш не сакав да зборувам негативно за работи кои би можеле да бидат здрави за другите луѓе. Многу е збунувачки кога доживуваш дека си злоставуван, бидејќи дел од тоа е задоволство. Но тој другиот дел е апсолутен кошмар, збунет си, не знаеш што е правилно“, признала таа.


Таа денес е среќно мажена за Мајк Хоуп, со кого се венчала во 2018. година, а имаат едногодишен син.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НЕ ИЗГЛЕДА ВУЛГАРНО! НАЈУБАВАТА РУСИНКА НА ПЛАНЕТАТА СИНОЌА ШОКИРАЛА СО МРЕЖЕСТ ФУСТАН: Еден детал на аутфитот ги крие НАЈИНТИМНИТЕ делови од нејзиното тело!

Во неделата вечер во Лондон познатите убавици од светот на модата се собраа на престижна …