(ФОТО) НА ВЕЧЕРА СО ЏЕНИФЕР – Бен Афлек се расплакал на медениот месец во Париз

Бен Афлек се расплакал на забавата за 53-от роденден на неговата сопруга Џенифер Лопез, а фотографите сето тоа го снимиле.
Папараците успеале да го фатат Афлек додека Џенифер ги бришела солзите од неговото лице додека Бен зборувал со неа, а потоа цврсто го прегрнала.


Џенифер за оваа пригода облекла црн тесен долг фустан и ставила ланче со големи бисери околу вратот, а пејачката и во шестата деценија изгледа беспрекорно.
Двојката моментално е на меден месец во Париз по нивната неодамнешна изненадувачка венчавка во Лас Вегас.
Нивните деца им прават друштво во Париз. Децата на Бен – Виолет, Серафина и Семјуел со Џенифер Гарнер и децата на Лопез – Ема и Максимилијан од нејзиниот брак со Марк Ентони.

Фото: Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи во вашиот организам ако јадете ДВЕ ЛАЖИЧКИ МЕД секој ден? Канадските научници дојдоа до многу интересни податоци

Еве како редовното консумирање мед може да влијае на организмот Канадските научници истражувале и утврдиле …