(ФОТО) ВО БОЛНИЦАТА ДОЗНАЛА ЗА АФЕРАТА – ИНФЛУЕНСЕРКА БИЛА ВО КОМА, А ​​КОГА СЕ РАЗБУДИЛА ДОЖИВЕАЛА ШОК: Сопругот и приредил НЕВЕРОЈАТНО ПРЕДАВСТВО! Малкумина би го преживеале ова!

Инфлуенсерката Камила Мело паднала во кома по мозочен удар, од која за среќа се разбудила, но она што ја чекало по враќањето во живот не би го посакала ниту а својот најголем непријател.
Камила била во кома 78. дена, а кога се освестила се шокирала кога дознала дека нејзиниот сопруг, со кого се омажила пред седум години и со кој има син, се заљубил во нејзината родена мајка и започнал врска со неа.

View this post on Instagram

A post shared by Kamylla Melo (@kamyllaa.melo)

loading...

– Мајка ми одеше кај мене дома за да им помогне на сопругот и синот додека бев во болница. Во тие четири месеци додека се борев за живот, маж ми двапати ме посети, а мајка ми никогаш. Татко ми ми ја соопшти веста кога се разбудив. Оттогаш повеќе не можам да ја викам мајка – раскажала таа.
Разликата во години меѓу неа и сопругот е десет години, но како што наведува таа никогаш не им пречела. Додека Камила била во кома, нејзиниот сопруг сфатил дека повеќе го интересираат постарите дами, па почнал да флертува со нејзината мајка и љубовта брзо се родила.– За малку ќе умрев, а тие ме издадоа. Ја славеа својата врска додека јас бев во болничкиот кревет – изјавила Камила и додала дека синот сега се гледа со својот татко неколку пати месечно, но дека смета дека не е добро детето да биде изложено на таква токсична ситуација. Таа повеќе не слуша со нејзината мајка, а нивната врска отсекогаш била, како што рекла, ривалство.
-Нашиот однос отсекогаш бил разнишан, но сега го нема. Мајка ми е само 20. години постара од мене и секогаш се натпреваруваше со мене во се, уште од тинејџерска возраст сакаше да има се што имав – рекла таа и открлаи дека сега има нов партнер и дека е фокусирана исклучиво на него и нејзиниот син.


– Сè грдо оставив зад себе – заклучила таа.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) НЕГАТИВНИ РЕАКЦИИ – Гледачите згрозени од новиот филм за Мерлин Монро: „Ова е сурово, не го гледајте!“

Филмот „Blonde“, измислена приказна за легендарната актерка Мерлин Монро, кој неодамна беше објавен на Нетфликс, …