(ФОТО) Дали и понатаму ви е секси: Бред Пит прошетал по здолниште на црвениот тепих!

Бред Пит прошетал по здолниште по црвениот тепих во Берлин, на проекцијата на неговиот нов филм, Bullet train.
Носел здолниште до колена и сако во иста боја, како и розова кошула. Необичниот аутфит го надополнил со чизми и очила.
Здолништето на Пит открило и некои од неговите тетоважи на нозете – лице од носорог и човечки череп.

This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-zdolniste-1-683x1024.jpg
Пит отсекогаш очекувал мажите да додадат здолништа во нивната гардероба. За ова зборувал додека го промовирал својот филм „Троја“ во 2004. година.


This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-troja.jpg
„Мажите ќе носат здолништа до следното лето. Тоа е мое предвидување и проглас. Филмот работи за двата пола. Одевме на реализам, а Грците тогаш секогаш носеа здолништа“, рекол тогаш тој.

This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-zdolniste-2-681x1024.jpg
Пит моментално е на меѓународна турнеја на која го промовира својот последен филм заедно со колегите Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон и Брајан Тајри Хенри.


Извор: zadovoljna.nova.rs

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Заљубени сте во во некој со кој НЕ МОЖЕТЕ ДА БИДЕТЕ? 8 совети ќе ви помогнат да го преболите и да продолжите понатаму

Ако сте несреќно заљубени, овие совети можат да ви бидат корисни Љубовта може да биде …