Овие хороскопски знаци во август ќе ја запознаат својата сродна душа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Отприлика во ова време, многу луѓе ќе го имаат она што го сакаа, но мислеа дека е безнадежно. Многумина ќе имаат можност да запознаат луѓе кои ќе ги освојат на прв поглед, со кои ќе се сложуваат без многу зборови и со кои ќе се чувствуваат како од секогаш да се познаваат.

Стрелец
Претставниците на овој знак ќе запознаат личност со која веднаш ќе се разберат, без многу зборови, односно ќе се чувствуваат како да се родени еден за друг. По кратко време ќе имате чувство дека се познавате цел живот. Таа личност можете да ја сретнете секаде, од работа до улица, на места каде најмалку ја очекувате. Ова не е само почеток на врска, туку најверојатно и почеток на семејство.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Докторите шокирани од промените кај научникот, кој минал три месеци во океанот: Се подмладил 10 години!

Пензионираниот лекар на американската морнарица Џозеф Дитури (55) поминал повеќе од три месеци во капсула …