(ФОТО) Ѕвездата од серијата „Чувари на плажата“ ја уништи еден од најголемите пороци на денешницата: Погледнете како денес изгледа познатиот актер Дејвид Хаселхоф

Погледнете го познатиот Мич Бјукенан од култниот филм…
Мич го играше Дејвид Хаселхоф. Овој познат актер во деведесетите ги скрши срцата на жените ширум светот. Важеше за еден од најубавите и најзгодните мажи во тоа време. Се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“. Секој пат кога спасуваше живот од брановите на Тихиот Океан, обожавателите се’ повеќе и повеќе го обожаваа.
Тој дури во некои моменти ја засени и својата убава колешка Памела Андерсон. Мажите веројатно не би се согласиле со ова, но дамите секако секогаш беа на негова страна.

View this post on Instagram

A post shared by David Hasselhoff (@davidhasselhoff)

loading...

Меѓутоа, Дејвид имал многу проблеми во животот. Бил зависник од алкохол, кој многу лошо се одразил на него и на целиот негов живот. Беше честа тема на холивудскиот жолт печат, кој го карактеризираше како клошар.Се чини дека актерот неодамна се вразумил и успева да се справи со својот порок.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) НЕГАТИВНИ РЕАКЦИИ – Гледачите згрозени од новиот филм за Мерлин Монро: „Ова е сурово, не го гледајте!“

Филмот „Blonde“, измислена приказна за легендарната актерка Мерлин Монро, кој неодамна беше објавен на Нетфликс, …