(ВИДЕО) Има милиони, но никогаш не плаќа за една работа: Џорџ Клуни открил непознат детал за себе!

Познатиот актер открил необична тајна за себе
Џорџ Клуни иако е еден од најпознатите и најплатените актери во светот, интересно е што не плаќа фризер.
Тој не оди во фризерски салон веќе 25. години, туку сам си ја шиша косата, со помош на машинка за коса што ја купил пред повеќе од две децении. Овој досега непознат детаљ за себе го откри во гостувањето во една емисија, каде во шок го остави водителот со својата исповед:


– Сама се шишам 25 години. Мојата коса е многу јака и толку лесно се потстрижува, не можам да погрешам“, рекол Клуни и додал:

– Пред многу години купив нешто наречено „Flowbee“. Во него има смукалка и тример. Сè уште го имам. Буквално ми требаат две минути да си ја средам косата – изјавич актерот.

Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …