(ФОТО) Принцезата Шарлин објавила фотографија со сопругот, луѓето загрижени: „Сирота, тој брак е ноќен кошмар“

Принцезата Шарлин од Монако објавила фотографија со нејзиниот сопруг Алберт Втори од Монако. Таа позираше во зелен фустан и го држеше за рака својот сопруг.
„Среќна годишнина“, напишала Шарлин.

View this post on Instagram

A post shared by HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)


За помалку од еден ден оваа фотографија собра 25. илјади лајкови и повеќе од илјада коментари. Судејќи по коментарите, некои од нејзините следбеници се уште се загрижени за нејзината состојба.
„Тие навистина се допираат? Тој брак мора да е кошмар”, „Дали сте навистина добро?”, „Се надевам дека сте среќни и здрави. Честитки”, „Мило ми е што сте толку силни”, „Сирота ти“, „Имам чувство дека е принудена да се појави во јавност со него“, се дел од коментарите.Да потсетиме, принцезата поголемиот дел од 2021 година го помина во Јужноафриканската Република поради тешка инфекција на увото, носот и грлото. Таа потоа се преселила во установа надвор од Монако за да продолжи со лекувањето и да се одмори. Во март оваа година беше потврдено дека принцезата конечно се вратила дома.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ПОЧИНАЛА НА 40 ГОДИНИ – Британската водителка која неодамна почина, им оставила трогателно проштално писмо на своите деца

Британската водителка, која почина на крајот на јуни по битка со ракот на дебелото црево, …