(ФОТО) Пејачката позирала речиси гола – дали е ова најмалото бикини досега?

Дивата објави многу атрактивна слика на мрежите и со тоа го најави своето враќање во голем стил.
Бијонсе на многу впечатлив начин го промовира својот нов албум „Renaissance“ позирајќи во минијатурен костим на холограм во облик на коњ.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Во описот на сликата на Инстаграм, таа напишала: „Создавањето на овој албум ми овозможи можност да сонувам и да најдам бегство за време на страшното време за светот. Тоа ми овозможи да се чувствувам слободно и авантуристичко во време кога ништо друго не се менуваше. Мојата намера беше да создадам безбедно место, место без осудување. Место каде што треба да се ослободите од перфекционизмот и претераното размислување. Место за врескање, ослободување, слободно. Тоа беше убаво истражување. Се надевам дека ќе најдете радост во оваа музика. Се надевам дека ќе ве инспирира да се ослободите и да се движите. И да се чувствувате уникатно, силно и секси како што сте“.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …