(ФОТО) ТЕЈЛОР СВИФТ СЕ СВРШИЛА ВО ТАЈНОСТ: Прстенот го носи само дома, зад затворени врати, а ОВОЈ АКТЕР е нејзиниот избраник!

Како што објави еден британски таблоид, пејачката Тејлор Свифт се свршила со своето момче, актерот, Џо Алвин, со кој е во хармонична врска повеќе од пет години. Парот наводно решил се’ да чува во тајност.
Како што пишува британскиот таблоид „The Sun“, Тејлор вереничкиот прстен го носи само зад затворени врати, а за свршувачката ги информирале само своите најблиски пријатели и семејствата.

This image has an empty alt attribute; its file name is tejlor-svift-so-deckoto.jpg
Тие почнаа да се забавуваат кон крајот на 2016. година, откако се сретнаа на Мет Гала во Њујорк.


View this post on Instagram

A post shared by Joe Alwyn (@joe.alwyn)


„Тејлор и Џо се неверојатно среќни и многу, многу заљубени. Тие се свршени веќе неколку месеци, но им кажаа само на најблискиот круг на луѓе – буквално само на семејството и старите пријатели на кои им веруваат. Сите положивме заклетва на тајност“, рекол изворот.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Американска актерка го посетила Зеленски: „Светот ќе ја слушне вистината“

Од крајот на февруари, кога започна војната во Украина, претседателот на Украина, Володимир Зеленски, беше …