(ФОТО) ПО РАСКИНУВАЊЕТО СО ПИКЕ – Шакира е фотографирана насмеана и расположена во друштво на згоден маж

Колумбиската пејачка Шакира е фотографирана во друштво на згоден маж со кој го поминала денот сурфајќи.
Откако ја раскина долгогодишната врска со фудбалерот Пике поради неговото наводно неверство, Шакира од папараците беше снимена видно вознемирена и замислена.
Сепак, на најновите фотографии Шакира е насмеана и среќна додека одела на сурфање со атрактивен пријател и нејзиниот син Милан.

View this post on Instagram

A post shared by E! Crave (@entertainmentcrave)


Шакира во опуштено издание ги воодушеви сите со својата природна убавина, но и со талентот во сурфањето.
Се уште не е познат идентитетот на човекот со кој пејачката се забавувала.
Потсетуваме, по разделбата на Жерар Пике и Шакира поради наводното неверство на фудбалерот, медиумите не престануваат да пишуваат за „потенцијалните“ девојки кои ја уништија долгогодишната врска на двојката. Една од нив, која последна се најде во центарот на вниманието и за која неодамна пишуваа медиумите е старлетата Драгана Спасовска од Македонија.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ПОЧИНАЛА НА 40 ГОДИНИ – Британската водителка која неодамна почина, им оставила трогателно проштално писмо на своите деца

Британската водителка, која почина на крајот на јуни по битка со ракот на дебелото црево, …