(ФОТО) Џорџина и Роналдо снимени на излегување на Ибица – се забавувале во ноќен клуб а децата биле со дадилките!

Џорџина РОДРИГЕЗ и Кристијано Роналдо се снимени како излегуваат во ноќен клуб на Ибица.
Манекенката за оваа пригода облекла зелен фустан без прерамки, а Роналдо во клубот пристигнал во бермуди и сина јакна.
Парот се опуштил и танцувал, постојано разменувајќи нежности.
This image has an empty alt attribute; its file name is kristijano-i-georgina-1.jpg
За потсетување, парот во април оваа година доби девојче на кое и го дадоа името Бела Есмералда, а при породувањето го загубија синот. Тажната вест ја објавија на Инстаграм.

 

loading...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)Бела Есмералда е второто дете што Џорџина му го роди на Роналдо. Заедно добија уште едно девојче Алана Мартина, додека сурогат мајка ги роди синот Кристијано Јуниор и близнаците Ева и Матео.

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

На својот профил Џорџина често објавува слики од децата како и од новородената ќерка Бела која е со нив на Ибица.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Крај на една бајка – Жизел Бундхен и Том Брејди се разведуваат: „Тој треба да си ја следи среќата“

Како што потврдиле извори за Page Six, Жизел Бундхен и Том Брејди не успеале да …