(ВИДЕО+ФОТО) ПОЗНАТАТА ТВ ЅВЕЗДА НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ИЗНЕНАДУВА – МАЈКАТА ЗАБОРАВИЛА ДЕКА ИМА ДЕЦА, ПА ФРЛАЛА ПАРИ НА МЛАДИОТ ДЕЧКО: Тој открил ШОКАНТНИ детали од врската! Има дури и ВНУЦИ!

Контроверзната Џун Шенон (42) целосно ги игнорирала потребите на своите деца додека целото внимание го насочи кон Џордан МекАлам (24), кого го опсипувала со скапоцени подароци, како што тој откри во неодамнешното интервју со Јутјуберот Ели Би.
Џун Шенон е позната по повеќе од контроверзното шоу „Here Comes Honey Boo Boo“, кое се емитуваше од 2012. до 2017. година, а кое го следеше растењето на нејзините ќерки, особено на најмладата Алана Томпсон, познатата Хани Бу Бу.
Нејзините методи, условно кажано, воспитување и одгледување деца со години ја шокираат јавноста, а заминувањето на малата Хани Бу Бу на најмалку седум години е само еден од таквите методи. И еве, мама Џун се уште не шокира.

View this post on Instagram

A post shared by June Shannon (@mamajune)


Потрошила 90.000 долари на своето момче
Според британски „The Sun“, Џордан Мекалам изјавил дека Џун му платила пет месеци кирија за стан во Алабама, кој ја чинел 9.000 долари. Тој открил дека му давала 200 долари во кеш за трошоци, како и дека издвоила меѓу 50.000 и 60.000 долари за накитот што му го подарила.
Во еден момент, Џун почнала да живее заедно со Џордан.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ПОЧИНАЛА НА 40 ГОДИНИ – Британската водителка која неодамна почина, им оставила трогателно проштално писмо на своите деца

Британската водителка, која почина на крајот на јуни по битка со ракот на дебелото црево, …