(ФОТО) Ќерката на српски претприемач се пофалила со луксузот, се вози во авион и ужива во луксузни вили

ЕМА ЦЕПТЕР, ќерката на српскиот претприемач Филип Цептер и неговата сопруга Мадлене, често на Инстаграм објавува фотографии од нејзините патувања и луксузот во кој ужива.
Таа ужива во базени, луксузни вили, ресторани, патувања со авион… Ема позира за Инстаграм во скапи комбинации на облека, а често објавува и фотографии во костими за капење.

View this post on Instagram

A post shared by ☆ Emma ☆ (@kingzepter)


View this post on Instagram

A post shared by ☆ Emma ☆ (@kingzepter)


Сепак, не се знае многу за нејзиниот живот. Ќерката на Цептер студира психологија и живее во Лондон. Филип и Мадлене ја посвоиле во 2000. година.


View this post on Instagram

A post shared by ☆ Emma ☆ (@kingzepter)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

20 ПРАВИЛА НА ВОСПИТУВАЊЕ НА ГОЛЕМИОТ ПЕДАГОГ – МАРИЈА МОНТЕСОРИ: Еве како да го одгледате најдоброто и најспособното дете на светот

Големиот педагог Марија Монтесори знаела како да го воспита најдоброто дете на светот, со само …