(ФОТО) Рита Ора во минијатурно бикини – Како навистина изгледа кога не знае дека папараците ја фотографираат!

Минијатурното колоритно бикини кое е врзано околу половината одлично и прилега …
Рита Ора овие денови ужива во Мадрид, а фотографите ја уловиле како се релаксира покрај базен.

This image has an empty alt attribute; its file name is rita-ora.jpg
Пејачката ужива покрај вода, се сонча, а сликите направени од папараците, фотографии без разубавување, покажуваат дека Рита изгледа одлично од секој агол.


This image has an empty alt attribute; its file name is rita-ora-1.jpg

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)


Пејачката на хитовите „For You“ и „Let You Love Me“ доби дополнително внимание поради љубовната врска со 15. години постариот режисер Таико Ваитити, која минатата есен му ја соопшти на светот и ги изненади фановите.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Идеја за појадок (или десерт): Леб од темно чоколадо и банана

Ви претставуваме рецепт за идеален и вкусен појадок со додаток по ваш избор Овој појадок …