(ФОТО) ПОВТОРНО ИСТО СЦЕНАРИО! „Тој е обичен ОЛОШ“: Крис Прат повторно го навлече гневот на луѓето поради неговиот однос кон синот!

Еден од најомразените холивудски актери го прослави својот 43-ти роденден.
Крис Прат, познат актер, неодамна го прослави својот роденден и во еден чин предизвика бурни реакции кај неговите следбеници на социјалните мрежи.
Имено, странските медиуми пренесуваат дека актерот роденденот го прославил во рамките на семејството, со сегашната сопруга Кетрин Шварценегер и ќерките. Неговиот син, кој актерот го има со Ана Фарис, не бил на прославата.

This image has an empty alt attribute; its file name is kris-prat-so-prvata-sopruga-i-sinot.jpg


Крис и неговата сопруга во последно време се занимаваат со новородената ќерка, па може да се каже дека актерот е прекрасен и грижлив татко. Сепак, поради една грешка, тој стана еден од најомразените луѓе во Холивуд.
Минатата година сакаше да и се заблагодари на сопругата што роди здраво дете, но не размислуваше како тоа ќе се одрази на неговата поранешна сопруга со која доби син, кој има сериозни здравствени проблеми.

This image has an empty alt attribute; its file name is kris-prat-so-svarceneger.jpg


– Луѓе, погледнете како ме гледа! Мислам, навистина. Сакам да најдете некој што ќе ве гледа вака! Се сретнавме во црква. Таа ми даде прекрасен живот, убава, здрава ќерка, џвака толку гласно што понекогаш морам да ставам чепчиња за уши, но тоа е љубов! Ми помага во сè. За возврат, повремено и отворам тегла со кисели краставички. Нејзиното срце е чисто и ми припаѓа мене. Таа е моето најголемо богатство. Нејзиниот роденден е за околу 6. недели. Значи, ако не и купам ништо дотогаш, ќе и кажам да го прочита овој пост. Те сакам, душо – напишал тогаш Прат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Идеја за појадок (или десерт): Леб од темно чоколадо и банана

Ви претставуваме рецепт за идеален и вкусен појадок со додаток по ваш избор Овој појадок …