Дневен хороскоп за четврток, 23.06.2022: Понекогаш треба да се исклучи разумот, има работи кои не можете да ги објасните врз основа на логички правила. Оставете ги вашите чувства да „проговорат“…

Рак
Љубов:
Ви се допаѓа нечиј емотивен интерес, но потајно сакате да ги тестирате своите способности во ново друштво.
Работа:
Делувате многу самоуверено, обидете се да остварите добар деловен контакт на различни страни.
Здравје:
Важно е правилно да ја насочите вашата креативна енергија.

Лав
Љубов:
Понекогаш треба да се исклучи разумот, има работи кои не можете да ги објасните врз основа на логички правила. Оставете ги вашите чувства да „проговорат“.
Работа:
Важно е работите да завршат на добар начин. Доволно сте вешти да ги надминете деловните недоразбирања и конфликтни ситуации.
Здравје:
Не ги ограничувајте чувствата или желбите, опуштете се.


Девица
Љубов:
Ви недостига емотивно охрабрување, планирајте средба со личност која ќе ви даде дополнителна енергија и топли чувства.
Работа:
Се грижите за постигнување конкретни резултати, така што ве нервира нечие колебање или несигурност во деловните преговори.
Здравје:
Почестете се со некоја омилена забава, како рецепт за добро расположение.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НАМЕСТО ЗАПРОСУВАЊЕ ДОЖИВЕЛА НЕВИДЕНО ПОНИЖУВАЊЕ ПРЕД МИЛИОНИ: „Ако после ова не го оставила, тогаш и го заслужува“

Девојките се научени на романтика, а од друга страна за мажите нема ништо полошо од …