(ВИДЕО) БРУКА – РАЗОЧАРАЛ МИЛИОНИ! СРАМНО ОДНЕСУВАЊЕ НА НАЈДОБРИОТ НА СИТЕ ВРЕМИЊА: Деца го сретнале Џордан и го замолиле да се сликаат, а тој СО РЕАКЦИЈАТА ГО ЗГРОЗИЛ СВЕТОТ

Џордан се нашол на удар на критиката затоа што одбил да се фотографира со две момчиња…
Две момчиња кои се големи фанови на „Шарлот Хорнетс“ ги чекале на паркингот на кошаркарите на нивната сакана екипа, за да се фотографираат со првата ѕвезда Ламел Бол.
На нивно големо вбоодушевување, наместо Ламел, се појави најголемиот на сите времиња – Мајкл Џордан, кој е сопственик на овој НБА тим.
Кога го виделе Џордан, момците од возбуда не можеле да се вразумат, ги извадиле телефоните за да се сликаат со него, но славниот ас на многу грд начин ги одбил.
“Џордан, Џордан! Можеме ли да се сликаме со тебе”, извикувале момчињата.
„Не! Спуштете го тоа срање“, луто им се обратил Џордан.
Погледнете како тоа изгледало:

Фото: Принтскрин/Twitter/колаж


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Забрзувањето на Ѓоковиќ за четирифинале на Вимблдон!

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ се пласираше во четирифиналето на Вимблдон откако во мечот од четвртото …