Дневен хороскоп за вторник, 21.06.2022: Планирајте средба со драга личност, за која имате убави спомени и топла емотивна нота…

Овен
Љубов:
Важно е да се однесувате во согласност со вашите чувства. Ведриот дух и добрите намери даваат дополнителна сила.
Работа:
Впечатокот што го имате за деловните можности ќе се потврди како точен. Бидете доследни во вашите намери.
Здравје:
Во одлична форма сте.

Бик
Љубов:
Добрата волја „прави чуда“, доволно е да видите насмевка на задоволство на лицето на саканата личност и да почувствувате нова креативна инспирација.
Работа:
Понекогаш ви недостасува самодоверба и чувство за практична ориентација, но секогаш постои решение.
Здравје:
Избегнувајте различни ситуации кои ве вознемируваат психички.

loading...

Близнаци
Љубов:
Изгледате весело и добродушно. Имате романтично расположение, а партнерот искрено сака да ви удоволи.
Работа:
Имате можност да остварите двојна добивка, под услов да настапувате професионално и сугестивно пред соработниците.
Здравје:
Потребен ви е поттик за добро расположение.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„НИКОГАШ НЕМА ДА ПОРАСНАМ! СЕ УШТЕ ВЕРУВАМ ВО ЧУДА, ЉУБОВ И ДОБРИ ЛУЃЕ“: 14. пораки кои ќе донесат среќа кога деновите се мрачни

14. цитати за животот, љубовта и среќата – ви помагаат да живеете поедноставно, полесно и …