Дневен хороскоп за понеделник, 20.06.2022: Доброто чувство кое го имате навестува возбудлива забава или нова емотивна средба. Опуштете се…

Овен
Љубов:
Нема причина да се однесувате каприциозно или мистериозно во друштво на саканата личност. Разбудувате нечиј сомнеж.
Работа:
Без разлика на тоа со колку упорност или тактика се стремите кон деловните партнери, сепак нема видливи промени.
Здравје:
Ќе уживате во разговор или психолошка релаксација, опуштете се.

Бик
Љубов:
Партнерот делува прилично вознемирено, што исто така ви го нарушува расположението. Не можете да ги усогласите заедничките интереси.
Работа:
Ви претстои тешка задача, затоа не бидете непромислени во вашите лични проценки. Побарајте нечија поддршка или стручно мислење.
Здравје:
Избегнувајте разни непријатности и тешки ситуации.

loading...

Близнаци
Љубов:
Вашиот изглед или стил имаат предизвикувачки ефект врз вашата сакана, што е добар знак за љубов. Ќе уживате во нечие блиско друштво.
Работа:
Доколку ви недостасуваат сигурни информации за деловните можности, не давајте несериозни ветувања, туку побарајте нечие посредување.
Здравје:
Важно е правилно да ја насочите вашата креативна енергија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„НИКОГАШ НЕМА ДА ПОРАСНАМ! СЕ УШТЕ ВЕРУВАМ ВО ЧУДА, ЉУБОВ И ДОБРИ ЛУЃЕ“: 14. пораки кои ќе донесат среќа кога деновите се мрачни

14. цитати за животот, љубовта и среќата – ви помагаат да живеете поедноставно, полесно и …