(ФОТО) Лето и слобода: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер потполно гола

Ајрланд Болдвин (26) позирала потполно гола на фотографијата која неодамна ја објави на Инстаграм.
Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер соблече се, па му позирала на своето момче, португалскиот музичар РАЦ (37): „Само ќе останам овде“, напишала таа во описот на фотографијата.

Следеле бројни коментари: „Убаво тело“, „Сакам колку си реална“, „Уметност на природата“, и напишале.
Оваа манекенка и актерка често споделува провокативни фотографии, а во една прилика реагирал нејзиниот татко кој под сликата на која се гледа задникот на мотор напишал: „Не. Само… Не“.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи во вашиот организам ако јадете ДВЕ ЛАЖИЧКИ МЕД секој ден? Канадските научници дојдоа до многу интересни податоци

Еве како редовното консумирање мед може да влијае на организмот Канадските научници истражувале и утврдиле …