Починал 19-годишен американски актер: Сандерс ќе остане запаметен кај публиката по улогата во „The Walking Dead“

АКТЕРОТ Тајлер Сандерс е пронајден мртов во својот дом во Лос Анџелес, а причината за смртта се уште не е позната.
Покрената е истрага, а резултатите од обдукцијата ќе бидат објавени подоцна.
Тајлер Сандерс е најпознат по улогите во сериите „Just Add Magic: Mystery City“, „911: Lone Star“, како и по улогата во серијата „The Walking Dead“.

View this post on Instagram

A post shared by Tyler Sanders (@tylermsanders)

loading...

Првата улога ја одигра во 2015 година во шоуто „JLW Academy“.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Клои Кардашијан „се заиграла“ во фотошоп: Пред нејзините облини се искривиле ѕидот и огледалото

На профилот на Клои Кардашијан повторно се појави фотографија со промашување на Фотошоп, што предизвикало …