(ФОТО) Се појави првата фотографија од исончаниот Рајан Гослинг како Кен во филм за куклата Барби

На канадскиот актер Рајан Гослинг му припаднало да го отелотвори ликот на култниот Кен во филмот за куклата Барби, а сега е достапна и првата фотографија од неговото издание за филмот.
На социјалните мрежи вчера се појави првата фотографија од актерот како Кен, веројатно најпопуларната машка кукла од поранешните генерации.
На неа, 41-годишниот Рајан позира без кошула, облечен во тексас елек кој дополнително го истакна неговиот тен и сините прамени.


Подолу носи фармерки од кои се издвојува долната облека „Кен“.
И покрај тоа што целиот тим се обидуваше Рајан да изгледа што е можно подобро за новата улога, фановите беа доста поделени по првата фотографија, а некои дури и разговараа за мускулите на актерот, прашувајќи се „дали се тие вистински“.

Рајан ќе биде во филмот заедно со Маргот Роби која ќе ја игра Барби, која воодушеви многумина со нејзината фотографија од розев кабриолет на почетокот на оваа година.
Покрај Роби, во филмот ќе играат и Иса Рае, Вил Ферел, Кејт Мекинон, Симу Лиу, Мајкл Сера и Америка Ферера.
Премиерата на филмот „Барби“ е закажана за 21 јули 2023 година.

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …