(ВИДЕО+ФОТО) ПАЛАВ ЧЕТИРИГОДИШНИК – Принцот Луис ја замолчувал Кејт, луѓето коментираат: „А ова да и се случеше на Меган, ќе ја распнеа…“

Четиригодишниот син на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, принцот Луис, повторно се најде во центарот на вниманието додека членовите на британското кралско семејство се појавија на балконот на Бакингемската палата, каде кралицата Елизабета ги поздрави собраните четвртиот и последен ден на одбележувањето на нејзината платинеста годишнина.
Луис стоел покрај постариот брат принцот Џорџ и сестрата, принцезата Шарлот, кога во еден момент почнал да прави гримаси, бидејќи целиот протокол му се чинел доста досаден и неинтересен.


Тој со прст покажувал на насобраната толпа и зборувал и се муртел, ставајќи ги прстите во ушите, па Кејт Мидлтон морала неколку пати да го предупреди и да се обиде да го смири.

Палавото мало момче многумина насмеал, но имало и такви кои коментирале дека јавноста поинаку ќе реагирала да станувало збор за синот на Меган Маркл.
„Да им се случеше ова на Меган и нејзиниот син, медиумите ќе ја распнеа“, „Принцот Луис е разгалено детиште, како и повеќето деца на таа возраст“, „Ако ова го направи синот на Меган Маркл, тие една година не би се симувале од насловните страници“, се дел од реакциите на корисниците на Твитер.
Претходно, на официјалниот Инстаграм профил на принцот Вилијам и Кејт беше објавен колаж на кој Џорџ, Шарлот и Луис подготвуваат слатки во нивната кујна.

„Правење колачи за локалната заедница во Кардиф и за уживање во платинестата улична забава за јубилејот. Се надеваме дека ви се допаѓаат“, стои покрај видеото со фотографии на кои расположените дечиња ги мешаат состојките за слатки, а тоа е едно од најопуштените изданија во кое малечките биле прикажани досега.

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ – 300 ПРЕЉУБНИЦИ ГИ ОТКРИЛЕ ПОМОЛНИТЕ ТРИКОВИ СИ КОИ ЈА КАМУФЛИРААТ ИЗМАМАТА: ОВИЕ ДВЕ СТРАТЕГИИ НАЈЧЕСТО ГИ КОРИСТАТ! Една е ТЕШКО да се забележи!

Можеби не сте свесни за тоа, но аферите и изневерувањето во врските и браковите се …