(ВИДЕО) КАСАНДРА ЗАВРШИЛА ВО БОЛНИЦА! Актерката која МАКЕДОНИЈА ја обожаваше објави видео и ги загрижи ФАНОВИТЕ, а еве за што се работи!

Актерката Кораима Торес, која кај нас се прослави со улогата на легендарната Касандра во истоимената серија, ги загрижи сите свои следбеници на Инстаграм.

This image has an empty alt attribute; its file name is kasandra-694x1024.jpg
Имено, таа најпрво објави кратко видео на кое се гледа дека е во болница и дека има цевки за носење кислород.

loading...

View this post on Instagram

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)


Многумина се запрашале што и се случило, а таа денеска откри за што се работи, но и дека си оди дома.
– Бев во болница поради респираторни проблеми. Ќе ги контролирам и сега конечно си одам дома. Сега ќе внимавам многу повеќе. Ви благодарам на сите за пораките, многу ми помогнаа – напишала Кораима.
Да потсетиме, Кораима Торес беше неверојатно популарна и во Македонија, а ја посетуваше и нашата земја и секогаш и изразуваше љубов кон неа.

View this post on Instagram

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)


Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …