(ВИДЕО) КАКОВ ПРЕСВРТ! ЏОНИ ДЕП ФАТЕН ВО ЛАГА! Експертот ЈА УРНАЛ одбраната на актерот, детално објаснил зошто неговата приказна НЕ е вистинита!

Судењето на Џони Деп и Амбер Херд трае веќе трета недела, а ужасните детали од турбулентната врска меѓу двете холивудски ѕвезди постојано се појавуваат. Сега вештакот посведочил дека Џони лаже!
Станува збор за инцидент во кој актерот тврди дека Амбер го исекла со шише вотка и дека поради тоа изгубил дел од прстот.

This image has an empty alt attribute; its file name is joni-dep-sudenje.jpg
Џони тврди дека во март 2015. година, во напад на бес, Амбер го фрлила стакленото шише вотка кон него. Наводно, шишето го удрило во тупаница, а стаклото му отсекла дел од прстот. Амбер, пак, тврди дека повредата сам си ја нанел.


Сега сведочел хирург ортопед, специјалист за операции на раце, кој рекол дека повредите на Деп не биле предизвикани од стаклено шише. „Медицинската документација што ја прегледав не содржеше никакви информации за парчињата стакло што би останале во раната, доколку била предизвикана од удирање со шишето. Нема други поврзани повреди на раката што би ги очекувале во ваков случај“, рекол д-р Ричард Мур.
„Во мојата 25-годишна кариера стотици пати оперирав повреди како оние на Деп. Фотографиите и медицинските податоци покажуваат дека повредата не е предизвикана од удирање со стаклено шише“, рекол докторот.
Неодамна беше утврдено дека Амбер лажела за поголема сума пари, а актерката сведочела за уште еден ужасен инцидент со шишето – таа тврди дека Џони Деп ја силувал со шише во напад на бес.


Фото: Принтскрин/Колаж/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Идеја за појадок (или десерт): Леб од темно чоколадо и банана

Ви претставуваме рецепт за идеален и вкусен појадок со додаток по ваш избор Овој појадок …