(ФОТО) Никогаш послаба – Колинда Грабар Китаровиќ во тесен црвен фустан изгледа како модел

Поранешната хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ присуствува на доделувањето на наградите на Атлантскиот совет во Вашингтон, за што ги информираше своите следбеници на Инстаграм.
Таа за овој настан облече сензуален црвен фустан со машна кој ја следи линијата на телото и максимално го истакнува струкот.
Колинда доби многу позитивни коментари од ентузијастичките фанови. Под фотографијата пишуваше „Убава жена“, „Убава“, „Каква линија“, „Црвено за радост“, „Кралица“, „Убава“.

Да потсетиме, Колинда многу ослабе и линијата ја доведе до совршенство: „Многумина ме прашуваат која е мојата тајна, а јас велам дека движењето и медитеранската исхрана се задолжени за мојата добра линија“, изјави таа за хрватска „Глорија“.
Фоито: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Идеја за појадок (или десерт): Леб од темно чоколадо и банана

Ви претставуваме рецепт за идеален и вкусен појадок со додаток по ваш избор Овој појадок …