Честит Рамазан Бајрам!!!

Редакцијата на Екран го честита Рамазан бајрам на сите муслимани во земјата со најдобри желби за добро здравје, мир, среќа, слобода и благосостојба!


 

Честит Рамазан Бајрам!!!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …