(ВИДЕО) Предвидувања на Доналд Трамп: „Меган и Хари ќе се разведат, ќе биде гадно – Никогаш не сум видел нешто слично!“

Во интервјуто со британскиот новинар Пирс Морган, Доналд Трамп се осврнал и на темата за Меган Маркл и принцот Хари.
Познато е дека Трамп не е обожавател на британската војвотка, а во новото интервју изјавил дека верува дека кралицата треба да им ги одземе сите титули на внукот и снаата.
„Хари е под контрола. Нема да го користам целиот термин, но мислам дека знаете што сакам да кажам. Тој е целосно под нејзина контрола, никогаш не сум видел нешто слично. Не сум обожавател на Меган Маркл од почетокот“.
Тој рекол дека не се согласува со третманот што Хари го има од кралицата.
„Требаше да му каже: Добро, тоа е твој избор, но веќе немаш титула и не доаѓај повеќе. Тој е полн со непочитување кон кралицата и мислам дека тоа е срамота“, додал Трамп.

Тој е убеден дека Хари и Меган ќе се разведат и дека ќе биде гадно.


„Проценувам многу добро. Како што знаете – предвидував речиси сè. Ќе заврши лошо со нив двајца. И се прашувам дали кутриот Хари ќе се врати кај кралицата на колена и ќе ја моли да го остави да се врати”, рекол поранешниот американски претседател…
Пред неколку години Трамп му посака среќа на принцот.
„Не сум обожавател на Меган Маркл. Му посакувам среќа на принцот, ќе му треба“, изјавил тој во 2020 година.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи во вашиот организам ако јадете ДВЕ ЛАЖИЧКИ МЕД секој ден? Канадските научници дојдоа до многу интересни податоци

Еве како редовното консумирање мед може да влијае на организмот Канадските научници истражувале и утврдиле …