(ФОТО) Немала естетски операции, таа е олицетворение на природната убавина – слики од плажа го покажуваат тоа!

Една од најубавите актерки во светот, Џесика Алба, е во брак со продуцентот Кеш Ворен веќе 13. години и имаат три деца.
Парот важи за еден од најскладните во светот на шоу-бизнисот, а Џесика секогаш со многу љубов зборува за Кеш:

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba)„Сè уште сме вљубени еден во друг. Со текот на времето научивме како да комуницираме и да ги решаваме несогласувањата пред дебатата да прерасне во нешто поголемо. Ние сме пред се најдобри пријатели и многу се почитуваме“, изјавила таа за странските медиуми.

This image has an empty alt attribute; its file name is jeica-alba-1.jpg


Тие неодамна биле фотографирани со децата како уживаат на плажите во Мексико, а мораме да признаеме дека Џесика навистина изгледа прекрасно во пресрет на нејзиниот 41. роденден.

This image has an empty alt attribute; its file name is jesica-alba-2.jpg


Фото: Агенции

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТРИК ШТО ГИ СПАСУВА БРАКОВИТЕ: Одвојте само пет минути дневно, доволно е…

Почетокот на љубовната врска е толку возбудлив. Тогаш сè уште уживаме во романтиката и нежноста …