Овие хороскопски знаци веројатно ќе умрат сиромашни

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
АКО се надевате дека еден ден ќе се збогатите и дека на наследниците ќе им оставите огромни суми пари, текстот пред вас можеби ќе ви ги поремети надежите.
Според астрологијата, овие пет хороскопски знаци имаат поголема веројатност од другите да го напуштат овој свет во сиромаштија, а еве кои се тие.

Стрелец (22 ноември – 21 декември)
Стрелците не се способни да работат во тимови, а тоа е клучната вештина за одржливост на бизнисот. Колку човек подобро работи, толку повеќе пари има, а Стрелците не можат да го направат тоа поради нивниот карактер.

loading...

Близнаци (21 мај – 21 јуни)
Близнаците знаат да ја искористат шансата кога ќе им се укаже, но проблемот е што не се способни да донесат правилна одлука. Тие размислуваат премногу и немаат јасно дефинирана стратегија, поради што речиси секој план им пропаѓа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ПОТРЕСНО! ЈА ВРЗАЛА КОСАТА И ОТИШЛА ДА СЕ БОРИ А ПОТОА Е УБИЕНА: Имала само 20. години и штотуку станала новиот симбол на револуцијата!

Сите се прашуваат која е девојката која беше убиена во Иран на протести, која преку …