(ВИДЕО) Водителка останала без заб за време на емисијата во живо, а ваква реакција од неа никој не очекувал

Таа доживеала малер во живо во програмата
Кој работи, греши, а ТВ водителките не се исклучок. Лапсуси и непријатни ситуации им се случуваат на сите, па и на нив. Она што е добро е што водителите се толку обучени што навреме се коригираат.
Сигурно илјада пати досега сте виделе лапсуси и непријатни ситуации и на домашни и на странски телевизиски водители. Една од нив штотуку и се случила на водителката на која и паднал заб додека ја водела емисијата. Иако многумина би биле збунети во оваа ситуација, нејзината реакција изненадила многумина.

Како изгледаше сето тоа погледнете во видеото:

loading...

Фото: Принткрин/


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ВООДУШЕВИЛ СО ИЗВЕДБАТА – Десетгодишно момче расплакало член на жирито со својот настап во Хрватски суперталент

Десетгодишниот Мауро Јакиќ воодушевил со својот настап во првата аудиција на Хрватски Суперталент, а по …