(ВИДЕО+ФОТО) Поради жешките сцени кои едвај ги дочекаа фановите на хит серијата, се согласуваат: „Доста е, не ви требаат повеќе!“

Втората сезона на серијата „Бриџертон“ има многу помалку секс сцени од првата, но во седмата епизода, фановите конечно си дојдоа на свое.
Фановите на серијата „Бриџертон“ конечно ги дочекаа жешките сцени меѓу ликовите на Кејт Шарма и Ентони Бриџертон, кои ги олицетворија актерите Симон Ешли и Џонатан Бејли.

View this post on Instagram

A post shared by Bridgerton (@bridgertonnetflix)На крајот од седмата епизода од втората сезона, сексуалните тензии меѓу нив достигнаа врв и се препуштија на страстите, а клипот го објави Daily Mail.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Идеја за појадок (или десерт): Леб од темно чоколадо и банана

Ви претставуваме рецепт за идеален и вкусен појадок со додаток по ваш избор Овој појадок …