(ВИДЕО) По повредата и се деформирала вилицата: Сега покажала што се случува со неа додека ЈАДЕ

Корисничката на TikTok, Poor Chelsea, го споделила своето искуство со повреда на вилицата. Девојката со ново видео покажала како и изгледа вилицата, по тешката повреда која ја добила во средно училиште.

@lady_fake_chow Reply to @theofficialcatnoir0 you can see it come out. #TheAdamProject #TurboTaxAlphorn #SchickAsks #asmr #tmjdisorder #tmjtreatment #tmjpain ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show


Девојката се пожалила на TikTok дека нејзините поранешни момчиња се згрозиле кога го слушнале звукот на коските од вилицата додека јадела, но таа не обрнува многу внимание на тоа. Таа и самата е свесна дека луѓето живеат со многу полоши проблеми.
„Да, не само што се слуша, туку се гледа промената на вилицата“, вели девојката во новото видео.
Луѓето во коментарите напишале дека се запрепастени и дека видеото не е воопшто пријатно за гледање.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 02.07.2022: Изгледате вознемирени при помислата дека некој емотивно ве запоставува. Тркалото на среќата се врти, бидете потрпеливи…

Овен Љубов: Некој ве поттикнува да бидете во добро расположение. Во согласност со вашите афинитети, …