Ова се најсебичните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
НЕКОИ луѓе се крајно себични. Тоа може да се забележи, меѓу другото, со искористување на други луѓе само за нивна корист. Ова е причината зошто на овие луѓе им е тешко да одржуваат добри односи со другите луѓе.
Прво што им паѓа на памет е да имаат корист и не им е важно дали подоцна ќе останат во добра или лоша врска со таа личност. Проверете кои хороскопски знаци се најсебични.

Овен
Кога станува збор за задоволување на сопственото его или стекнување некаква корист, Овенот прави се за тоа да се случи. Тие не се двоумат да ја покажат својата себична страна. Совет: пред целосно да му верувате на Овенот, треба да заклучите колку навистина го познавате.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НАМЕСТО ЗАПРОСУВАЊЕ ДОЖИВЕЛА НЕВИДЕНО ПОНИЖУВАЊЕ ПРЕД МИЛИОНИ: „Ако после ова не го оставила, тогаш и го заслужува“

Девојките се научени на романтика, а од друга страна за мажите нема ништо полошо од …