Тој го има ова на ум: Најчестите машки желби во сексот ќе ве изненадат!

Иако не се премногу перверзни, овие сексуални желби обично остануваат скриени, а се покажало дека повеќето мажи ги имаат.
Мислевте дека му дадовте на партнерот се што сака во кревет? Размисли повторно! Тие обично не ги изразуваат овие желби, но често се во нивните фантазии …

Изненадување!
Иако рутината е пријатна и релаксирачка, важно е да имате имагинација во сексот, па сексот на изненадување е нешто што ги прави мажите среќни како и жените. Без разлика дали е под туш, за добро утро или сосема неочекувано, како она сред миење садови, бидете сигурни дека нема да ви каже „не“.

loading...

Гребење и каснување
Кога страста ќе ве поведе и ќе дивеете меѓу чаршафите, ако сакате да го гризнете партнерот за вратот или да го чешате грбот – пробајте. Направете го тоа прво што е можно понежно, за да не го повредите и да видите како ќе реагира. Можеби тој спаѓа во групата на оние кои не сакаат такви експерименти.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто 33 % жени со полицистични јајници имаат прекумерна тежина?

Поновите истражувања сведочат дека 33 % женисоСиндром на полицистични јајници (PCOS) се борат со прекумерна …