(ФОТО) ПРЕСЛАТКАТА ШАРЛОТА ВИНДЗОР – НАЈСЛАТКИТЕ ИЗДАНИЈА НА МАЛАТА БУНТУВАЧКА ПРИНЦЕЗА: Шарлот убавината и шармот ги наследила од мајка си, а карактерот од чичко Хари!

Средното дете на британската кралска двојка е се’ освен класична принцеза …
Средното дете на британскиот престолонаследник и неговата сопруга Кејт плени со шарм и харизма, но и со значителен инает.

View this post on Instagram

A post shared by George ♡ Charlotte ♡ Louis (@_loveprincegeorge_)


Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се родители на три деца – две момчиња, Џорџ и Луис, и преслаткото девојче Шарлот (5), кое е средна од трите деца на војводата и војвотката од Кембриџ.©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Како најпровокативниот фустан го носи Емили Рајтаковски, а како поранешната мисица?

Фустанот со отворен грб е хит за топлите летни денови, а воедно изгледа елегантно и …