ЗА ОВИЕ 3. ЗНАЦИ ПОЧНУВА ПЕРИОДОТ НА ЛУДА СРЕЌА: До 2025. година среќата ќе ги следи во чекор!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Ќе постигнат се што ќе замислат!
Позицијата на ѕвездите и планетите ќе им помогне на овие знаци во следните 3. години. Пред нив е период во кој лесно ќе ги остварат зацртаните цели. Со малку труд, животот ќе им стане токму онаков каков што го замислувале.
Ако припаѓате на оваа група, имате многу среќа:

Бик
Биковите ќе имаат најмногу успех на љубовно поле. Оние кои се слободни ќе сретнат личност која ќе ги заинтригира, а излегува дека тоа е личноста со која сакаат да го поминат остатокот од животот. Тие се зафатени со влегување во мирен период во кој ќе владее љубовта, мирот и хармонијата со партнерот. Исто така, на вашиот деловен план ќе цветаат рози. Во следните три години идеален период е да започнете бизнис за кој размислувате долго време.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НАД 4 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ – Млада мајка се обиде да избрка стаорец од дома, нејзиниот сопруг врескаше на комодата со метла во раката…

Глувците и стаорците дефинитивно не се добредојдени гости во домот, а многумина се преплашени од …