ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ: Вашата донација значи живот за Кристијан!

Со тоа што ќе ни помогнете и ќе донирате за БРАТ МИ, може нема да го смените светот,но ЌЕ ГО СПАСИТЕ НЕГОВИОТ ЖИВОТ.

Не можете да помогнеме на секого.Но сите вие ЗАЕДНО можете да му ПОМОГНЕТЕ НА МОЈОТ НАЈСАКАН БАТИЧКО И МЕНЕ 💞


This image has an empty alt attribute; its file name is kristijan.jpg

МОЖЕТЕ ДА ПОМОГНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН 👇


☎️ТЕЛЕКОМ 143136
☎️А1 143464

ДЕНАРСКА СМЕТКА НЛБ БАНКА:
КРИСТИЈАН АНДРЕЕВ
👉210-7000006478-05

ДЕВИЗНА СМЕТКА НА НЛБ БАНКА:
КРИСТИЈАН АНДРЕЕВ
👉IBAN CODE MK 07210501699259629
SWIFT TUTNMK22

Цел на дознака:Донација за Кристијан

ЛИНК ОД FUNDRAISER SMETKA 👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=486858186113121&id=100000902222966

ВЕ МОЛАМ СПОДЕЛУВАЈТЕ,МНОГУ ЌЕ НИ ПОМОГНЕТЕ 💞

ВАШАТА ДОНАЦИЈА ЗНАЧИ ЖИВОТ ЗА БАТО 🙏🙏

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што значи кога го сонувате поранешниот партнер: Едно значење е ПРЕДУПРЕДУВАЧКО – важна ПОРАКА е на пат до вас

Не постои личност на која не и се случило да сонува за поранешен партнер или …